Program praktyk i zatrudniania pod patronatem PUIG

MCI Capital ASI S.A. (MCI) wraz ze swoimi spółkami portfelowymi pod patronatem Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej zaprasza kandydatów z Ukrainy do udziału w programach praktyk i zatrudnienia.

Czas: Maj – Sierpień 2022 

MCI jest wiodącym funduszem private equity w Europie Środkowej. Od 1998 roku zapewniliśmy wsparcie 105 firmom i przeprowadziliśmy ponad 1 miliard euro wysoce rentownych wyjść z naszych funduszy. Inwestujemy od 25 do 100 mln euro w spółki będące cyfrowymi czempionami.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, absolwentem, czy szukasz możliwości zmiany swojej kariery, nasze programy talentów mogą sprawić, że Twoja pasja stanie się pracą, którą kochasz.

Proces aplikacyjny składa się z wypełnienia formularza zgłoszeniowego (aplikacja online), po którym następuje wywiad i testy psychometryczne (https://www.master-hr.pl/), po czym najlepsi Kandydaci zostaną zapraszani do udziału w tzw. „Super Dniu” (spotkanie w spółce).

MCI Capital to jedna z najszybciej rozwijających się grup Private Equity w regionie Europy. Grupa specjalizuje się w usługach transformacji cyfrowej polegających na inwestycjach w modele internetowe pure play (pure players), spółki dostosowujące się do cyfrowych modeli biznesowych oraz te działające na rynku deweloperskim infrastruktury internetowej. Nasze inwestycje zlokalizowane są w Europie Środkowo-Wschodniej oraz w wybranych krajach Europy Zachodniej. MCI Capital ASI S.A., będąca członkiem Polskiego Stowarzyszenia Inwestorów Kapitałowych, jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od lutego 2001 roku.

MCI wraz z wybranymi spółkami portfelowymi (eSky, Focus, IdoSell, Morele, Netrisk i inne) oferuje różnorodne staże. Działy, do których poszukujemy kandydatów to: Obsługa Klienta, Księgowość, Nadzór (Compliance), Programiści (w tym Deweloperzy Software, Front End, PHP fullstack), Administratorzy Baz Danych, Centra Kontaktu (Contact Center), Zespoły ds. Jakości/Reklamacji, Zespoły ds. Rekreacji, Marketing Cyfrowy, Finanse, Operacje globalne, Kadry i Płace, Recepcja i Administracja, Wsparcie w zakresie fuzji i przejęć.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Zachęcamy do aplikowania: FORMULARZ REJESTRACYJNY

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>