IOM oferuje pracę

Międzynarodowa Organizacja do Spraw Migracji IOM Poland (Agenda ONZ) pilnie poszukuje osób na poniższe stanowiska.

W ramach Programu Migracji Pracowniczych i Społecznej Integracji IOM tworzy zespoły, które będą wspierać integrację na rynku pracy osób, które uciekły przed wojną z Ukrainy do Polski.

Miejsce wykonywania pracy do wyboru – Warszawa i okolice, Wrocław, Poznań, Kraków, Gdańsk, Rzeszów, Wałbrzych.

IOM, utworzony w 1951 roku, jest wiodącą międzyrządową organizacją działającą w obszarze migracji, blisko współpracującą z rządami oraz partnerami pozarządowymi i międzyrządowymi. W skład IOM wchodzą 174 państwa członkowskie, zaś 8 ma status państw obserwujących. Biura Organizacji działają obecnie w ponad 100 krajach. Misją IOM jest wspieranie uporządkowanych migracji, odbywających się z poszanowaniem praw człowieka i przynoszących korzyści wszystkim stronom. Wypełniamy tę misję za pomocą usług i doradztwa świadczonych zarówno migrantom jak i rządom.

Działania IOM skupiają się na pomocy w zapewnieniu zarządzania migracjami w sposób uporządkowany i humanitarny, promowaniu międzynarodowej współpracy w zakresie migracji, wsparcia w poszukiwaniu praktycznych rozwiązań problemów migrantów, a także pomocy humanitarnej udzielanej migrantom w potrzebie, w tym uchodźcom oraz osobom wewnętrznie przesiedlonym.

Zapraszamy do aplikowania!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>