Edycja Wielkopolska: Miasto – przestrzeń dla biznesu. Przedsiębiorczość ukraińska w Polsce

Zapraszamy do udziału w kolejnej IV konferencji „Miasto – przestrzeń dla biznesu. Przedsiębiorczość ukraińska w Polsce”, która odbędzie się w Poznaniu 1 czerwca 2023 roku w godz. 9:00-14:30.

Organizatorami konferencji są: Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza, Urząd Miasta Poznań, Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Jeszcze przed wojną zauważyliśmy tendencję wzrostową przedsiębiorczości ukraińskiej w Polsce, która nasiliła się po 24 lutego 2022 roku. W ubiegłym roku w Polsce założono przez obywateli Ukrainy ponad 16 tys. działalności gospodarczych i 4 tys. spółek różnego typu. Dla miast i całokształtu gospodarki jest to zarówno wyzwanie, jak i impuls do działań zachęcających do zakotwiczenia w Polsce.

Cykl konferencji „Miasto – przestrzeń dla biznesu. Przedsiębiorczość ukraińska w Polsce” został zainaugurowany przez Polsko-Ukraińską Izbę Gospodarczą w październiku 2022 r. w odpowiedzi na potrzebę dialogu pomiędzy biznesem ukraińskim a środowiskiem wspierającym przedsiębiorczość. Konferencje miały miejsce w Warszawie pod patronatem honorowym Prezydenta M. St. Warszawy, na Dolnym Śląsku we współpracy z Legnicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, kolejna debata odbędzie się w Zachodniopomorskim w ramach 15.Baltic Business Forum.

Kontynuacją cyklu jest Wielkopolska edycja konferencji „Miasto – przestrzeń dla biznesu. Przedsiębiorczość ukraińska w Polsce”, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Obowiązuje REJESTRACJA

PROGRAM konferencji

Partnerami Wielkopolskiej edycji konferencji są: Foreign Personnel Service, BNP Paribas, Wielkopolska Izba Gospodarcza.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>